Зелені зони відпочинку: як Київ бореться за чистоту в парках

5 Липня 2017, 02:42

У цьому році на утримання парків виділено на чертерть більше, ніж в попередньому – 140 млн гривень


Офіційно в Києві тільки в цьому році відкрили з півсотні зелених зон відпочинку. Але в багатьох парках немає лавок і асфальту, зате пляшок і недопалків – хоч відбавляй.

Бляшані банки, скляні пляшки, недопалки і навіть голки від шприців – все відро "багатство" одного з парків Києва зібрано під одним деревом, але навряд вміщається в два великих мішки.

У цьому році на утримання парків виділено на чертерть більше, ніж в попередньому – 140 млн гривень. У Київзеленбуді, разом з тим, заявляють, що і цих коштів недостатньо.

Щоб підтримувати порядок в зонах відпочинку, столична влада домовляється з підприємцями – вони, наприклад, відкривають кафе, а натомість повинні прибирати територію.

В одній із зелених зон Києва – на Оболонській набережній, – ніяких кафе немає, і тут і так чисто. Є безкоштовний туалет з пеленальним столиком і кабінкою для людей з інвалідністю, велосипедні доріжки, герметичні урни, камери відеоспостереження, дитячі та спортивні майданчики.

Цей парк відкрили місяць тому, і в мерії його називають еталоном – але такий парк в Києві поки що єдиний.

Ви зараз переглядаєте новину "Зелені зони відпочинку: як Київ бореться за чистоту в парках". Інші Афіша Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...