Перше кохання, стосунки з батьками і самотність: в Києві поставлять написану підлітками п'єсу

29 Червня 2017, 13:18

Майстер-класи дають кращі українські режисери та автори

 


Підлітки, які бачили війну і знають, що таке непосильна праця, пишуть про наболіле. Їхні емоції втілюються в п'єсах, які покажуть на столичній сцені.

Емоційні діалоги, одкровення і непідробні пристрасті – актори готуються до прем'єри соціальної п'єси, написаної підлітками. За постановою своєї роботи спостерігає 16-річна Оксана з міста Клесів, Рівненської області – ця історія для неї автобіографічна.

"Це про мою сім'ю, з якої я живу, про мою бабусю і прабабусю, і вони дійсно дуже смішні, якщо з боку на них дивитися", – говорить учасника проекту з Рівненської області Оксана Тарасюк.

Повчитися драматургії в рамках проекту Клас-акт, в столицю приїхали 20 дітей. Половина – з Рівненської області, половина – з Луганщини. Майже всі вони живуть в складних соціальних умовах. Одні – видобувають бурштин разом з батьками, інші – мало не кожен день чують вибухи снарядів.

"Пасивна війна йде, інтенсивні обстріли. Де саме, я не буду говорити, але бойові дії відбуваються", – розповідає Данило Вовк з Луганщини.

Зараз, майже на два тижні мистецтво об'єднало схід і захід. Майстер-класи дають кращі українські режисери та автори.

З ранку до ночі протягом п'яти днів учасники репетирують свої вистави за участю відомих акторів.

Уже вдруге на такій театральний експеримент погоджується зірка українського кіно – Римма Зюбіна. Цього року їй випало зіграти відразу в трьох спектаклях з десяти.

"У цьому році теж ось одна робота – це непорозуміння з друзями, коли всі від тебе відвертаються, коли всі з тобою не хочуть дружити і, виявляється, з твоєю бабусею ніхто не хоче дружити, ось така сімейна драма", – розповідає актриса Римма Зюбіна .

Прем'єра відбудеться завтра, в Національній музакадемії імені Чайковського (вул. Архітектора Городецького 1-3/11).

Ви зараз переглядаєте новину "Перше кохання, стосунки з батьками і самотність: в Києві поставлять написану підлітками п'єсу". Інші Афіша Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...