У Києві знову з'явилися маршрутки-нелегали

8 Вересня 2017, 10:12

За проїзд в незаконних маршрутках беруть, як в офіційних – 5-6 грн

 


<p>Нелегальні маршрутки. Фото: Транспорт Києва</p>

<p>Нелегальні маршрутки. Фото: Транспорт Києва</p>

<p>Нелегальні маршрутки. Фото: Транспорт Києва</p>

<p>Нелегальні маршрутки. Фото: Транспорт Києва</p>

Кияни помітили на дорогах столиці незаконно працюючі маршрутки. У співтоваристві "Транспорт Києва" в Facebook повідомляють, що за останній час спливло вже кілька подібних випадків.

"Абсолютно новий неіснуючий маршрут, яким навіть номер з раніше закритих маршрутів придумати не змогли. Тому намалювали просто "32 + 99"... В салоні повісили імітацію витяги з правил, щоб довірливі пасажири думали, що користуються офіційним транспортом. Однак зазначений там ПП взагалі не існує", – повідомляють в співтоваристві.

Інші додають, що нелегалів бачили також на маршрутах №478 і 501. За проїзд в незаконних маршрутках беруть, як в офіційних – 5-6 грн.

У комунальній службі перевезень КМДА підтверджують: проблема існує. "За даним фактом ми виявили чотири незаконні маршрутки, переписали їхні номери і всі дані відправили до транспортної інспекції. По-іншому ми вплинути на таких "підприємців" не можемо. Вони мігрують по всьому Києву", – сказав нам голова служби Сергій Савтирь.

А ось що пишуть з цього приводу кияни:

screenshot_1_143

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві знову з'явилися маршрутки-нелегали". Інші Новини транспорту Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Наталя Мамчур

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...