У Києві можуть з'явитися нові нічні маршрути

12 Липня 2017, 18:53

У місті шукають можливість запустити транспорт, який буде зручним для пасажирів

<p style="text-align: justify;">В місті можуть з'явитися нові нічні маршрути</p>
В місті можуть з'явитися нові нічні маршрути

Влада Києва розглядає можливість запуску додаткових нічних маршрутів, повідомляє прес-служба Київради.

"При впровадженні перших чотирьох нічних маршрутів ми враховували побажання жителів. Як показала практика, найпопулярніші серед населення маршрути – від і до залізничного вокзалу. Зараз всі маршрути працюють, але вони не мають великого попиту. Один тролейбус за ніч перевозить 50-60 осіб. Але для нас головне – можливість громадян комфортно пересуватися по місту вночі. Тому ми зараз вивчаємо можливість введення інших нічних маршрутів, які б були зручні для пасажирів", – повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Іван Шпильовий.

"Звичайно нам потрібно збільшувати кількість нічних маршрутів. Але при цьому треба передбачити компенсацію комунальному підприємству" Київпастранс ". Ми підтримали петицію і зробили все для її виконання. Але поки "Київпастранс" зазнає збитків, тому в бюджеті на наступний рік необхідно закласти додаткові кошти нашому комунальному підприємству", – зазначив член постійної комісії Київради з питань транспорту Сергій Майзель.

Нагадаємо, раніше була зареєстрована петиція про створення нічних маршрутів, вона зібрала понад 10 тисяч голосів. З 30 грудня минулого року з 23:00 до 6:00 по Києву курсують три нічні тролейбусні маршрути: №91H "Залізничний вокзал "Центральний"- вул. Милославська", №92H "Залізничний вокзал "Південний" – просп. Свободи" і № 93H "Станція метро "Площа Льва Толстого"- вул. Чорнобильська". Також працює нічний автобус № 137 – "Залізничний вокзал "Центральний" – станція метро "Харківська".

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві можуть з'явитися нові нічні маршрути". Інші Новини транспорту Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...