Труханів острів у Києві позбавлять від авто

11 Січня 2018, 13:42

Порушників швидкості виключать з бази доступу на острів

 

<p style="text-align: justify;">Влада максимально обмежить проїзд авто на Труханів острів</p>
Влада максимально обмежить проїзд авто на Труханів острів. Автор фото: Григорій Салай, "Сегодня"

Влада Києва максимально обмежать проїзд авто на Труханів острів, щоб перетворити його в екозону. Тут обмежили швидкість до 20 км/год і створили автоматичний пропускний пункт.

"До літа ми обмежимо кількість пропусків на острів. Порушники швидкості, після трьох попереджувальних смс, будуть виключені з бази доступу на острів", – говорять в КМДА.

Нагадаємо, в листопаді 2017 роки ми повідомляли, що в Києві затверджений регламент в'їзду на Труханів острів, який суттєво обмежить рух автотранспорту.

Основні принципи роботи в'їзду, виходячи з регламенту:

1). Виключення людського фактору на місці обмеження заїзду, а саме відсутність паркувальника з пультом допуску на острів через шлагбаум, що могло мати корупційний ризик. У разі збою роботи системи, в індивідуальному порядку, буде можливість апеляції до оператора через кнопку зв'язку. Фіксація роботи оператора відбувається в автоматичному режимі, в приміщенні відповідального комунального підприємства.

2). Обмеження кількості автомобілів, які мають право заїжджати на острів. Доступ на острів для автомобілів здійснюється в автоматичному режимі, виходячи зі сформованої бази. Камери зчитують номер автомобіля, якщо він є в базі, то шлагбаум відкривається. База формується містом, виходячи із законних прав знаходження об'єктів на території Труханового острова. База буде повністю прозора і доступна.

3). Вводиться нічний режим роботи допуску на територію еко-зони. Час роботи шлагбаума з 7.00 до 22.00. В інший час обмежень доступу через шлагбаум немає.

4). Неминучість покарання за перевищення швидкісного обмеження на території острова. На території еко-зони діє швидкісне обмеження 20 км/год. Встановлено камери фіксації швидкісного руху, які будуть фіксувати перевищення швидкості.

Ті, хто будуть перевищувати це обмеження, після трьох смс-попереджень будуть виключені з бази доступу на острів.

5). Від місця роботи шлагбаума і парковки автотранспорту, планується (з весни) організувати рух громадського електротранспорту міськими службами по території еко-зони

Ви зараз переглядаєте новину "Труханів острів у Києві позбавлять від авто". Інші Новини транспорту Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...