Вартість проїзду в київському метро може зрости на 50%

8 Квітня 2017, 03:10

Це необхідно через те, що постійно дорожчають комплектуючі, витратні матеріали, індексується і зростає зарплата 

<p style="text-align: justify;"><span>Вартість</span><span> </span><span>проїзду</span><span> </span><span>в</span><span> </span><span>київському</span><span> </span><span>метро</span><span> </span><span>може</span><span> </s
Вартість проїзду в київському метро може 

Протягом поточного року проїзд в київському метро може подорожчати приблизно на 50%. Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповів заступник керівника київського метро Дмитро Пеклун.


"Плануємо, тому що подорожчала електроенергія. Подорожчала в рази, а це основний ресурс, який ми використовуємо для перевезень", – зазначив Пеклун, відповідаючи на питання про плани підвищити вартість проїзду.

За його словами, це необхідно через те, що постійно дорожчають комплектуючі, витратні матеріали, індексується і зростає зарплата. "Підприємство не може собі дозволити працювати в збиток", – додав Пеклун.

"Є кілька методик розрахунку тарифу. Основна – інвестиційна складова. Ми закладаємо туди розвиток метрополітену – будівництво нових станцій, покупку рухомого складу. Якщо так, то тариф теоретично може бути, як у Європі. Але, думаю, підвищення може бути в межах 50%".

Ви зараз переглядаєте новину "Вартість проїзду в київському метро може зрости на 50%". Інші Новини транспорту Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...