Який вигляд мають нові паркувальні талони в Києві

1 Листопада 2017, 15:19

За допомогою паркувальних талонів менш ніж за три місяці було зібрано 2 млн 334 тис. 972 гривні в міськбюджет


<p>Нові талони. Фото: facebook.com/kievtransport</p>

<p>Нові талони. Фото: facebook.com/kievtransport</p>

<p>Нові талони. Фото: facebook.com/kievtransport</p>

У Києві з'явилася нова форма паркувальних талонів для розміщення на дзеркалі заднього виду.

Як повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, ця ідея була запропонована громадськістю. Такі талони використовуються в Лос-Анджелесі.

Тільки через безготівкову форму оплати за допомогою паркувальних талонів менш ніж за три місяці було зібрано 2 млн 334 тис. 972 гривні до міського бюджету.

Нагадаємо, з 10 серпня 2017 року Києві змінилися правила паркування. Уже три місяці паркувальники не мають права збирати гроші. Водії повинні самостійно оплачувати послуги паркування чотирма доступними безконтактними способами.

Київська влада вирішила провести експеримент по безготівковій формі оплати, поки парламент не прийме законопроект №5364 щодо впорядкування паркування. Документ допоможе карати водіїв, які безоплатно паркують свої машини в відведених для цього місцях.

Поки ж на майданчиках інспектори виконують тільки сервісну функцію - допомагають правильно паркуватися і пояснюють водіям про необхідність оплатити послугу.

Ви зараз переглядаєте новину "Який вигляд мають нові паркувальні талони в Києві". Інші Новини транспорту Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...