1 квітня центр Києва перекриють через "Французьку весну"

16 Березня 2017, 15:37

Робота маршрутів наземного пасажирського транспорту буде змінена

<p style="text-align: justify;">Київ готується до відкриття "Французької весни"</p>
Київ готується до відкриття "Французької весни"

1 квітня з 19:00 до 23:00 буде заборонено рух всіх видів транспорту по вул. Малій Житомирській, Софійській, пров. Рильському, Володимирському проїзду та вул. Володимирській (від вул. Іринінської до вул. Великій Житомирській) у зв'язку з проведенням фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі. Підписано відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації.

На час проведення заходу робота маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить через місце проведення фестивалю, буде змінена.

Зазначимо, що 1 квітня рух транспорту на вул. Хрещатик з 19:00 до 22:00 буде дозволено.

Крім того, в зв'язку проведенням "Французької весни в Україні", буде відключено зовнішнє освітлення на Софійській площі і вул. Володимирській з 20:00 31 березня до 1:00 1 квітня і з 20:00 до 22:00 1 квітня.

Нагадаємо, що протягом квітня в столиці відбудеться низка заходів в рамках 14-ї "Французької весни в Україні". Так, починаючи вже з 1 квітня на Софійській площі французька компанія "Deus Ex Machina" представляє виставу "Галілео". Всього протягом квітня на фестивалі "Французька весна в Україні" киян і гостей столиці чекають допрем'єрні покази свіжих кінострічок, французький короткий метр, концерти, виставки, інтелектуальні обміни, уявлення і багато інших проектів.

Ви зараз переглядаєте новину "1 квітня центр Києва перекриють через "Французьку весну"". Інші Новини транспорту Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...