Взимку в Києві організують соціальне патрулювання

9 Листопада 2017, 17:54

Влада міста будуть піклуватися про замерзаючих бездомних

 

<p style="text-align: justify;">Взимку в Києві будуть допомагати безпритульним</p>
Взимку в Києві будуть допомагати безпритульним. Автор фото: Олександр Яремчук, "Сегодня"

На зимовий період, з 1 грудня 2017 го до 1 квітня 2018 року, в столиці буде організовано соціальне патрулювання та створено міський оперативний штаб допомоги бездомним особам та координації соціального патрулювання в Києві у зимовий період. Як повідомили з прес-служби КМДА, керівником штабу призначено заступника голови КМДА Миколу Поворозника.

"Затверджено відповідний план заходів щодо забезпечення діяльності виїзних бригад для здійснення соціального патрулювання в зимовий період. Зокрема, Департамент соціальної політики КМДА, Будинок соціального піклування, Центр обліку бездомних громадян визначать місця роботи виїзних бригад і затвердять графік їх роботи. Департамент охорони здоров'я забезпечить надання медичної допомоги бездомним особам в лікувальних установах", – розповів Поворозник.

За його словами, райдержадміністрації, Департамент соціальної політики на базі районних установ соціального захисту населення та територіальних центрів обслуговування пенсіонерів на вказаний період створять банки одягу та взуття для бездомних осіб і наповнять їх, залучаючи до цього спонсорську, благодійну та гуманітарну допомогу від установ, громадських організацій, громадян. Крім того, буде наповнений банк одягу Будинку соціального піклування.

На базі Будинку соціального піклування створять виїзні бригади для соціального патрулювання в зимовий період. При несприятливих погодних умовах в зимовий період буде збільшено на 30% кількість ліжко-місць в Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6), Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, які не мають постійного місця проживання (с. Ясногородка Вишгородського району Київської області).

Згідно з розпорядженням, РДА утворюють штаби координації соціального патрулювання в зимовий період і затвердять їх склад і заходи щодо роботи з бездомними особами.

Нагадаємо, незважаючи на перші заморозки у Києві, справжню зиму в столиці синоптики очікують не раніше кінця листопада.

Також ми писали про те, як в столиці готуються до майбутніх снігопадів.

Ви зараз переглядаєте новину "Взимку в Києві організують соціальне патрулювання". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...