У київських поліклініках починають впроваджувати електронні черги

20 Квітня 2017, 17:32

Кожен пацієнт може дистанційно записатись до лікаря на зручний час і не чекати марно


Електронна медицина в дії. Тепер вибрати лікаря і зручний час прийому можна не виходячи з дому. Переваги системи вже відчули пацієнти деяких столичних поліклінік.

Поліклініка на столичному Подолі. Замість звичного натовпу біля кабінетів – майже порожні коридори. Кожен пацієнт може дистанційно записатися до лікаря на зручний час і не чекати марно.

Систему електронної черги розробляють близько тридцяти IT-компаній, уповноважених Міністерством охорони здоров'я. Програму встановлюють на комп'ютери безкоштовно. Потрібна лише згода головного лікаря. Для запису в електронну чергу пацієнтові створять спеціальну картку. Це значно прискорить прийом.

Подбали розробники і про захист особистих даних. Подивитися історію хвороби лікар зможе тільки після дозволу пацієнта. Його номер телефону буде закріплений за електронній картці. Для доступу – обов'язкове смс-підтвердження.

У той же час інформацію про групу крові, алергічні реакції та операційні втручання залишать відкритою. Такими перевагами в столиці першими змогли скористатися жителі Подільського району, а вже до кінця року електронні картки планують впровадити у всіх поліклініках Києва.

Ви зараз переглядаєте новину "У київських поліклініках починають впроваджувати електронні черги". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...