У Києві мешканці зможуть озеленити свої двори за рахунок бюджету

19 Травня 2017, 11:15

На висадку дерев зі столичного бюджету виділять близько 3-х млн. грн

<p style="text-align: justify;">Висаджувати дерева будуть комунальники. Фото: КО "Київзеленбуд", Facebook</p>
Висаджувати дерева будуть комунальники. Фото: КО "Київзеленбуд", Facebook

Кияни зможуть висаджувати дерева біля своїх будинків за кошти міського бюджету. Відповідний проект рішення про озеленення столиці принятий 17-го травня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики, повідомляє прес-служба КМДА.

Тепер керуюча компанія будинку або самі власники квартир можуть звернутися до Київради з заявою про необхідність озеленення прибудинкової території. У заяві потрібно вказати адресу будинку, надати графічні матеріали або схему земельної ділянки, який планується озеленити, назвати підприємство (установу чи організацію) , яке управляє будинком і надати копії підтверджуючих це документів. Також можна прикласти підписи мешканців будинку.

За словами ініціатора проекту, секретаря Київради Володимира Прокопіва, таке рішення вкрай актуальне, адже в місті більше мільйона автомобілів, що викидають в атмосферу тонни чадного газу. Нові ж насадження допоможуть поліпшити екологічну ситуацію в місті.

"Цей проект рішення в цілому повинен вирішити питання з тими територіями, які не перебувають на балансі" Київзеленбуду". І тут немає якоїсь вибірковості – це стосується взагалі всіх територій, які потребують в озелененні", – зазначив голова екологічної комісії Костянтин Яловий.

Висаджувати дерева будуть співробітники КО "Київзеленбуд". Вони ж будуть визначати перелік дерев, які можна висаджувати на прибудинкових територіях.

"В залежності від кількості заяви про необхідність здійснення озеленення прибудинкової території, додаткове фінансування КО "Київзеленбуд" приблизно складе 3 млн грн", – повідомив Володимир Прокопів.

Проект рішення також підтримала постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Документ також розглянуть в комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві мешканці зможуть озеленити свої двори за рахунок бюджету". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...