У Києві знову заборонили салюти і феєрверки

17 Травня 2018, 13:46

Проведення розважальних заходів з використанням піротехнічних засобів є морально неприйнятним, заявили депутати 

<p style="text-align: justify;">Київрада заборонила феєрверки і салюти на території столиці</p>
Київрада заборонила феєрверки і салюти на території столиці. Автор фото: Олександр Яремчук, "Сегодня"

Київрада заборонила феєрверки, салюти та використання інших піротехнічних засобів на території столиці під час проведення Операції Об'єднаних Сил на сході України.

За це рішення проголосували 87 з 99 депутатів Київради.

Рішення прийнято у зв'язку зі зміною формату операції на Донбасі – завершенням АТО і початком ООС.

"Усвідомлення того, що проведення розважальних заходів з використанням піротехнічних засобів в той час, коли в Україні проводяться заходи щодо забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, коли наші співвітчизники продовжують гинути, захищаючи Батьківщину від російських окупантів, є морально неприйнятним і викликало необхідність в підготовці цього рішення", – йдеться в документі.

Сьогоднішнім рішенням депутати внесли зміни до попереднього рішення "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території Києва" (від 4 вересня 2014 року), виклавши відповідний пункт в новій редакції: "Установити, що дія цього рішення поширюється на час проведення в Україні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях".

Нагадаємо, згідно з рішенням Київради від 4 вересня 2014 року, в столиці на три місяці введено заборону на проведення заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів.

25 грудня 2014 року Київрада продовжила термін заборони в столиці на проведення салютів і використання феєрверків до завершення АТО на Донбасі.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві знову заборонили салюти і феєрверки". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

уніан

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...