У Києві масово демонтують незаконні газові заправки

11 Квітня 2017, 17:37

Віталій Кличко зазначив, що заправка на вулиці Григоренка, яку демонтували столичні служби, розміщена на землі, яку відвели для парковки

 


У Києві залишилося 55 незаконно встановлених автогазозаправних пунктів, які столичні служби демонтують найближчим часом. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час інспекції демонтажу незаконного автогазозаправного пункту на вул. Григоренка.

"За два останні тижні в Києві демонтували 236 незаконно встановлених газових заправок. Хочу зазначити, що за оцінками експертів минулого року, такі заправки реалізували 126 тис. тонн або 70% від загального обсягу реалізації скрапленого газу. А бюджет Києва і країни недоотримав через це понад 500 млн грн", – підкреслив мер.

Віталій Кличко зазначив, що заправка на вулиці Григоренка, яку демонтували столичні служби, розміщена на землі, яку відвели для парковки.

"Представник власника сама підтвердила, що цільове призначення землі – зона парковки, але як бачимо, вона використовується як заправка", – зазначив міський голова.

Віталій Кличко зазначив, що в разі аварійної ситуації на газовій заправці радіус дії вибуху може досягати півкілометра.

"В минулому році стався вибух на одному з таких об'єктів. На щастя, обійшлося без жертв. Наше завдання – зробити так, щоб небезпечні об'єкти не з'являлися там, де їх не повинно бути. Такі заправки несуть потенційну загрозу для мешканців навколишніх будинків, адже вони розміщені занадто близько до житлових будинків, без дозволів адміністрації і відповідних служб", – підкреслив Віталій Кличко.

Зараз таких заправок в Києві залишилося 55 і вони будуть демонтовані найближчим часом.

"Сьогодні ми також здійснюємо черговий демонтаж такого об'єкта. Ми повинні навести порядок у цій сфері і зробити все, щоб бізнес працював в правовому руслі", – зазначив міський голова.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві масово демонтують незаконні газові заправки". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...