У Києві дітям-інвалідам безкоштовно допоможуть стати програмістами

17 Березня 2017, 13:22

На навчання піде трохи більше півроку, заняття будуть проводитися за індивідуальними програмами

<p style="text-align: justify;">Фото: habrahabr.ru</p>
Фото: habrahabr.ru

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів міста Києва починає набір на безкоштовні курси профорієнтації з комп'ютерного програмування для дітей з інвалідністю. Про це у своєму Facebook повідомив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Навчання розпочнеться в середині квітня 2017 року року. Воно складається з тритижневого курсу "Основи програмування", тригодинні заняття з якого будуть проводитися двічі на тиждень, і основного курсу "Методики і напрямки програмування" (шість місяців за індивідуальними програмами).

Записатися на курси можуть діти з інвалідністю у віці від 13-ти до 18-ти років, що зареєстровані і проживають в Києві. При цьому дитина повинна бути здатна до самообслуговування, у неї повинна бути повністю збережена розумова діяльність і рухова діяльність рук. Крім того, повинні бути в порядку зір і слух (допускаються незначні їх відхилення).

Для запису на курси необхідно заповнити анкету

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві дітям-інвалідам безкоштовно допоможуть стати програмістами". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...