У КМДА підписали Меморандум про співпрацю в рамках пілотного проекту "Сталість ВІЛ-послуг""

16 Лютого 2017, 13:51

Для досягнення цілей Програми та використання всіх наявних ресурсів, повинна бути налагоджена чітка координація діяльності всіх співвиконавців і зацікавлених організацій

<p style="text-align: justify;">Поворознік підписав Меморандум про співпрацю в рамках пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг». Фото: kievcity.gov.ua</p>
Поворознік підписав Меморандум про співпрацю в рамках пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг». Фото: kievcity.gov.ua

Заступник голови КМДА Микола Поворозник підписав Меморандум про співпрацю в рамках пілотного проекту "Сталість ВІЛ-послуг" з будівництва стійкої моделі надання послуг представникам ключових груп населення з підвищеним ризиком зараження ВІЛ і людям, що живуть з ВІЛ, у Дарницькому та Шевченківському районах м. Києва.

"8 грудня 2016 Київська міська рада затвердила Міську цільову програму протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки. Прийнята Програма є важливим стратегічним документом, що визначає регіональну політику в сфері ВІЛ/СНІДу на найближчі 5 років в частині поширення можливостей для своєчасного виявлення і профілактики ВІЛ-інфекції, а також забезпечення якісної і доступної медицини людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Програма розроблена відповідно до міжнародних вимог у рамках реалізації глобальної ініціативи Стратегія Фаст Трек в великих містах. Це означає, що до 2021 року 90% людей, що живуть з ВІЛ, будуть знати про свій ВІЛ статус і 90% людей будуть отримувати ефективне антиретровірусне лікування. На реалізацію заходів Програми у 2017 році передбачено фінансування з міського бюджету в розмірі понад 41 млн грн. Крім того, очікується надходження суттєвої допомоги у вигляді технічної допомоги великих міжнародних донорських організацій. За рахунок бюджету м. Києва передбачається суттєве збільшення охоплення населення тестуванням на ВІЛ-інфекцію, розвиток людських ресурсів, забезпечення доступу до якісних медичних послуг для людей, що живуть з ВІЛ", – розповів Микола Поворозник.

За його словами, для досягнення цілей Програми та використання всіх наявних ресурсів, повинна бути налагоджена чітка координація діяльності всіх співвиконавців і зацікавлених організацій, перш за все, громадських об'єднань.

"Людські та фінансові ресурси найбільших організацій, таких як Благодійна організація "100 відсотків життя. Київський регіон", грають сьогодні важливу роль в подоланні епідемії. Ефективність і стабільність їх роботи підтверджена результатами багаторічного співробітництва. Сьогодні ця організація робить черговий крок назустріч суспільству міста з ініціативою в рамках реалізації проекту USAID "Реформа ВІЛ-послуг в дії". Підписання Меморандуму про співробітництво є свідченням готовності влади і надалі підтримувати громадський рух на шляху в подоланні епідемії СНІДу", – підсумував заступник голови КМДА.

Нагадаємо, проект вже діє в Оболонському і Подільському районах, планується підписати угоду з Солом'янським районом столиці.

Ви зараз переглядаєте новину "У КМДА підписали Меморандум про співпрацю в рамках пілотного проекту "Сталість ВІЛ-послуг""". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...