У "Картки киянина" з'являться нові функції

29 Вересня 2017, 07:58

У наступному році з нею можна буде бронювати квитки в відрядження, шукати персонал і місця для лекцій
 

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Підключити</span> <span>IT</span><span>-</span><span>модуль</span> <span>новий</span> <span>власник</span> <span>картки
Підключити IT-модуль новий власник картки. Автор фото: Анастасія Іскрицька, "Сегодня"

"Картку киянина" хочуть "омолодити", підключивши до її функцій новий модуль для столичних працівників IT-сфери, яких в Києві налічується понад 26 тисяч. Зараз над його створенням спільно працюють Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, Kyiv Smart City і співтовариство Kyiv IT Cluster. Запрацювати новий модуль може вже в наступному році.

Зараз "Картку киянина" можуть отримати всі зареєстровані мешканці столиці, ті, хто постійно працює або навчається в Києві, військові і переселенці. Для цього необхідно звернутися в відділення "Ощадбанку" маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код і заповнити пакет документів. Особливою популярністю картка користується у столичних пенсіонерів, оскільки по ній надають знижки на покупку ліків, медпослуги та безкоштовний проїзд в міськтранспорті
.

У мерії мають намір омолодити аудиторію користувачів "Картки киянина". "Зараз ми активно працюємо над удосконаленням "Картки киянина". Оновлений сервіс повинен стати сучасним інструментом, спрямованим на поліпшення життя киян", - заявив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Використовуючи "Картку киянина" з IT-модулем, городяни зможуть знаходити для себе тематичні воркшопи, місця для проведення лекцій, бізнес-зустрічей, бронювати квитки для відряджень і подорожей, шукати вакансії по IT-напрямку, отримувати знижки в кафе. "При отриманні" Картки киянина "в банку можна буде відразу зазначити в анкеті "підключити IT-модуль", завантажити спецдодаток, а на сайті при реєстрації користувача буде автоматично направлено на функціонал цього модуля", – пояснює Андрій Тимчишин-Валевський, проектний координатор Kyiv Smart City, додаючи, що зараз в соцмережах запущене опитування, щоб зрозуміти основні потреби столичної IT-спільноти.

"3. листопада ми презентуємо бачення того, яким може бути цей модуль, а далі стартує етап публічного обговорення. І вже після прийматиметься рішення про додавання нового модуля до "Картки киянина", - говорить Тимчишин-Валевський. Реалізовувати проект будуть за допомогою партнерів. У планах у розробників створити окремі модулі для студентів і пенсіонерів.

Ви зараз переглядаєте новину "У "Картки киянина" з'являться нові функції". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Ірина Гінжул

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...