Пам'ятник Щорсу в Києві: для перенесення на ВДНГ потрібен дозвіл від Кабміну

9 Листопада 2017, 07:12

Як тільки буде отримано дозвіл, перенесення буде здійснено за тиждень

 

<p style="text-align: justify;">Проект. У Київраді показали візуалізацію майбутнього музею</p>
Проект. У Київраді показали візуалізацію майбутнього музею

У мерії знову заговорили про створення музею монументальної пропаганди СРСР під відкритим небом, навіть створили його попередню візуалізацію. Над створенням музею робоча група працює вже більше півроку.

Чиновники запевняють, що до музею, який розташується на одній з алей на ВДНГ, звозитимуть пам'ятники з усієї країни. А першим експонатом стане пам'ятник Миколі Щорсу.

"Після того як буде закінчено проект демонтажу і монтажу пам'ятника на новому місці, Мінкульт звернеться до Кабміну, і там повинні дати дозвіл на перенесення пам'ятника. Як швидко буде прийнято це рішення, прогнозувати складно. Я думаю, що цього року перенесення Щорса не здійснимо. Але, як тільки буде отримано дозвіл від Кабміну, перенесення буде здійснено за тиждень. Для цього потрібні кран та вантажівка, сприяння співробітників поліції і ДСНС", – розповів нам секретар Київради Володимир Прокопів, один з ініціаторів створення музею.

Раніше в столиці розповіли про концепцію нового Музею монументальної пропаганди, який незабаром з'явиться на території ВДНГ. Саме сюди звезуть "найкращі зразки" комуністичних монументів з усієї України: щоправда, місце в музеї уготовано далеко не всім, експонати відбиратимуться експертною радою.

У травні передбачалося, що першу чергу музею відкриють в листопаді 2017 року – символічно, якраз до сторіччя Жовтневої революції. Частина його розміститься під відкритим небом, на алеї за павільйоном №1, і займе територію в 2 гектари – тут розмістять пам'ятники і скульптури. Буде і закрита експозиція в приміщенні з архівними документами та іншими артефактами. Після відкриття музей далі розвиватиметься і вдосконалюватиметься.

Ви зараз переглядаєте новину "Пам'ятник Щорсу в Києві: для перенесення на ВДНГ потрібен дозвіл від Кабміну". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...