На околиці Києва у визнаній непридатною для життя багатоповерхівці продовжують жити люди

16 Березня 2017, 21:42

Місце для будівництва нового будинку знайшли, запевняє столична влада, але точної дати новосілля для мешканців Мілютенка, 23а ніхто не називає


На околиці Києва у визнаній непридатною для життя багатоповерхівці мешкають понад 300 осіб. Столична влада обіцяє новосілля, але землю, виділену під будівництво, займає гаражний кооператив. Подібних будинків у столиці близько сотні.

Київ, вулиця Мілютенка, 23а. Будинок за цією адресою самі мешканці прозвали вбивцею. Грибок тут у кожній квартирі. В під'їзді стійкий запах цвілі. Бактерії роз'їдають навіть цеглу. А все тому, що труби зашиті прямо у стіни. В них всмоктується конденсат, а іноді і фекалії.

Місце для будівництва нового будинку знайшли, запевняє столична влада. Але точної дати новосілля для мешканців Мілютенка, 23а ніхто не називає. Як повідомляють у мерії, у столиці майже сто будинків офіційно визнані непридатними для життя.

Ви зараз переглядаєте новину "На околиці Києва у визнаній непридатною для життя багатоповерхівці продовжують жити люди". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...