Легендарний стадіон "Старт" в Києві повернули в комунальну власність

14 Вересня 2017, 15:46

Реконструкцію стадіону планується здійснити до кінця весни 2018 року

<p style="text-align: justify;">Стадіон "Старт"</p>
Стадіон "Старт". Автор фото: Григорій Салай, "Сегодня"

Київрада створила сьогодні комунальне підприємство "Спортивний комплекс "Старт", яке віднесено до сфери управління Шевченківської РДА.

Створення комунального підприємства, за яким на праві господарського відання закріплено спортивний комплекс "Стадіон "Старт", дозволить провести реконструкцію спортивного комплексу, зберегти профіль його діяльності, передбачити комплексний благоустрій та впорядкування території з максимальним збереженням зелених насаджень, забезпечити можливість відвідування людьми, створити умови для забезпечення діяльності наявних на території спортивних майданчиків і споруд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стадіон "Старт" у Києві залишився у власності київської громади

Таке рішення дозволяє створити умови для проведення тренувань, зборів, змагань різних рівнів, організації та проведення спортивно-масових, оздоровчих та інших соціально-масових заходів, а також зможе стати базою для дитячих спортивних шкіл та секцій.

Нагадаємо, що столична влада виграла апеляційний позов проти ТОВ "Голден Хаус" про скасування договору оренди землі під стадіоном "Старт" в Шевченківському районі, де забудовник хотів звести спортивно-оздоровчий і житлово-офісний комплекс.

Реконструкцію стадіону планується здійснити до кінця весни наступного року.

Ви зараз переглядаєте новину "Легендарний стадіон "Старт" в Києві повернули в комунальну власність". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...