Київські ринки, що належать місту, хочуть відремонтувати за рахунок інвесторів

11 Липня 2017, 19:34

На Житньому і Бессарабському замінять каналізацію і полагодять дах, а на Володимирському хочуть провести капітальний ремонт

<p style="text-align: justify;">На Бессарабському ринку хочуть зробити ремонт за рахунок інвесторів</p>
На Бессарабському ринку хочуть зробити ремонт за рахунок інвесторів. Автор фото: Олександр Яремчук, "Сегодня"

Будівлі всіх ринків, що належать місту (Бессарабський, Житній та Володимирський), необхідно відремонтувати. Однак для того, щоб привести ці будівлі в порядок, необхідно залучити інвесторів, які вкладатимуть кошти в ремонт, заявив в інтерв'ю одного з видань перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, повідомляє КМДА.

"Бессарабський і Житній ринки є культурною спадщиною, тому кардинальні зміни неможливі. Буде проведено тільки ремонт покрівлі, трубопроводів, запірної арматури, елементів каналізаційної системи тощо. Що стосується зовнішнього вигляду, то тут можлива тільки реставрація. З Володимирським ринком менше проблем – він найприбутковіший і не є пам'ятником архітектури. Тому це буде тільки капітальний ремонт споруди, будівельних конструкцій, реконструкція опалювальної та дренажної систем ", – повідомив Геннадій Пліс.

Він зазначив, що міські ринки повинні виглядати цивілізовано і сучасно. Тому, щоб уникнути стихійної торгівлі, на Житньому ринку є безкоштовні, а на Бессарабському та Володимирському – соціальні місця, де виплачується тільки певна частина орендної плати.

За словами Геннадія Пліса, сьогодні в столиці працює 92 ринку, з яких тільки 3 – Бессарабський, Володимирський і Житній – знаходяться у власності міста.

Ви зараз переглядаєте новину "Київські ринки, що належать місту, хочуть відремонтувати за рахунок інвесторів". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...