Київрада прийняла рішення про українізацію кафе і реклами в місті

20 Квітня 2017, 15:45

За відповідне рішення проголосували 91 депутат

<p style="text-align: justify;">Фото: прес-служба Київради</p>
Фото: прес-служба Київради

Київрада в першому читанні ухвалила рішення українізувати в Києві сферу обслуговування, реклами тощо. За відповідне рішення проголосували 91 депутат, пише 44.ua.

"Встановити, що в Києві мовою роботи... підприємств, установ і організацій комунальної форми власності є державна мова – українська. Також рекламні оголошення, вивіски, плакати, афіші, повідомлення та інші форми аудіо- і візуальної продукції, цінники повинні виконуватися українською мовою. Якщо вивіска відображена на іноземній мові, то установка її повинна бути дозволена тільки з зазначенням перекладу на українську мову або транслітерації рівновеликих шрифтом", – сказав ініціатор рішення, депутат Юрій Сиротюк.

Крім того, у всіх закладах сфери громадського харчування, торгівлі меню повинно надаватися державною мовою.

За словами Сиротюка, це рішення дозволить захистити права україномовного населення Києва.

"У сфері обслуговування часто виникають конфліктні ситуації, коли на прохання відвідувача обслуговувати його українською мовою, персонал не може йому у відповідній формі відповісти. Це неповага і містить ознаки порушення прав споживачів", – додав Сиротюк.

Ви зараз переглядаєте новину "Київрада прийняла рішення про українізацію кафе і реклами в місті". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...