Експерт назвав голосування в Київоблраді політичними іграми

7 Вересня 2017, 15:52

Ініціатива про розподіл коштів на місцях – правильна, так живе весь західний світ, пише Сазонов

<p style="text-align: justify;">Кирило Сазонов. Фото: ukrlife.tv</p>
Кирило Сазонов. Фото: ukrlife.tv

Вчорашнє голосування в Київській обласній раді за визнанням незадовільної роботи Київоблдержадміністрації в частині фінансування цільових програм, є політичною грою. Таку думку висловив політичний експерт і блогер Кирило Сазонов на своїй сторінці в Facebook.

"Місяць тому губернатор Київщини Олександр Горган зробив досить жорстку заяву, в якій анонсував обшуки, арешти і ув'язнення чиновників обласного рівня, замішаних у корупційних схемах. 5 вересня він повідомив на своїй сторінці Facebook, що адміністрація області закінчила перевірку сотень об'єктів інфраструктури на будівництво і ремонт яких були виділені гроші. І, за його словами, результати виявили махінації на сотні мільйонів гривень. Бюджетні кошти на школи, садки, лікарні та дороги в містах та селах Київщини розподіляються не на місцевому, а – в кращих традиціях радянської системи – обласному рівні. В "совку" завжди "столиця" вирішувала, що важливіше побудувати або відремонтувати в селі або місті і більш того, самі призначали того, хто буде виконувати роботи і, звичайно ж, самі себе перевіряли. Вся ця стара система давним-давно довела свою неспроможність але, на жаль, вона до цих пір продовжує працювати в Україні. Як результат – тотальне злодійство і розруха. І ясна річ, що намагатися змінити таку систему – це все одно, що розворушити осине гніздо. Може вийти "собі дорожче", – пише Сазонов.

Блогер додав, що відразу ж після різких заяв губернатора про багатомільйонні корупційні схеми Київоблрада провела голосування, і з другої спроби набрала необхідної кількості голосів за рішення про незадовільну роботу Київоблдержадміністрації в частині фінансування цільових програм.

"За логікою, вони повинні підтримати ініціативу губернатора – віддати містам і селам право розподіляти бюджетні гроші. А це і є справжня децентралізація – коли громада села сама вирішує, що їм більше потрібно: школа або лікарня, дороги або садки – їм на місцях видніше. Але після того, як голова Київщини анонсував цю ініціативу, вони виходять і голосують проти нього. Проаналізувавши ситуацію, стає чітко зрозуміло, що всі ці голосування – це ніщо інше як політичні ігри, в яких певні групи впливу захищають свої корупційні схеми. Створюється відчуття, що у опозиційних партій бажання не поліпшити якось життя людей, а будь-якими способами прийти до влади, розширивши свій вплив", – зазначив експерт.

"При наявних недоліках голови Київщини, ініціатива про розподіл коштів на місцях – правильна, так живе весь західний світ. Більш того, з боку деяких "топлячих" за демократію партій, які активно виступають за персональне голосування, було помічено кнопкодавство. Людей не вистачало, голосування треба було провести будь-якими способами. Провели. Сподіваюся, ця інформація найближчим часом спливе в ЗМІ, щоб їм не кортіло", – резюмував Кирило Сазонов.

Ви зараз переглядаєте новину "Експерт назвав голосування в Київоблраді політичними іграми". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...