Добудову Подільсько-Воскресенського моста німці оцінили в 350 мільйонів євро – Кличко

15 Квітня 2017, 22:32

За словами мера, результати дослідження показали, що Подільсько-Воскресенський міст знаходиться в хорошому стані


Експертиза, проведена німецькими фахівцями, показала, що Подільсько-Воскресенський міст знаходиться в непоганому стані, а вартість добудови складе 350 млн євро. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу "Київ", повідомляє прес-служба мера.
"Це був перший візит міністра транспортної інфраструктури Німеччини Олександра Добріндта до Києва. Він оглянув міст і передав результати експертної оцінки, яку зробила німецька сторона. Нагадаю, що німці раніше виділили 200 тис. євро для проведення цієї експертизи", – сказав Кличко.

За його словами, результати дослідження показали, що Подільсько-Воскресенський міст знаходиться в хорошому стані, а приблизна вартість завершення робіт становить 350 млн євро. Протягом наступних кількох місяців за сприяння німецької сторони відбудуться зустрічі з потенційними інвесторами. "Ми будемо робити все, щоб залучити гроші для добудови моста. Якщо зараз ми не будемо інвестувати, сума може збільшитися. Тому ми будемо залучати гроші інвесторів, щоб в мою каденцію запустити міст", – підкреслив мер.

Міський голова підкреслив, що співпраця з Німеччиною не обмежується лише проектом завершення будівництва Подільсько-Воскресенського моста.

"Нам є чому вчитися. Розуміючи, що інфраструктура Німеччини дуже розвинена, ми запрошуємо їх фахівців, які виступають консультантами. Наприклад, з SAP ми втілили "Відкритий бюджет". Напрямів співпраці дуже багато. Я впевнений, що ми будемо і надалі використовувати зв'язки і отримувати підтримку в майбутньому", – зазначив Віталій Кличко.

Ви зараз переглядаєте новину "Добудову Подільсько-Воскресенського моста німці оцінили в 350 мільйонів євро – Кличко". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...