Дорога для дочки: під Києвом глава сільради заасфальтував тупикову вулицю за бюджетні гроші

10 Березня 2017, 10:43

Дорога впирається в лісопосадку і залізничне полотно

<p style="text-align: justify;">Фото: "Чесно"</p>
Фото: "Чесно"
У селі Кучаків Бориспільського району Київської області за рішенням голови сільради Миколи Дженжебір заасфальтували тупикову вулицю, що веде до будинку його дочки. Про це повідомляє "Чесно".

При цьому витрачені на дорогу кошти були виділені районом на будівництво дороги від села Кучаків до села Лебедин по вулиці Незалежності, повідомляє депутат Бориспільської райради Микола Тригубенко. Крім того, бюджетні гроші були витрачені і на установку нових знаків пріоритету на другорядних ґрунтових дорогах.

"А глава проклав дорогу не по вулиці, а в глухий кут, де живе його дочка і київський суддя. Уявляєте, він глухий кут зробив головною дорогою!", - каже Тригубенко.

1_04Фото: "Чесно"

Однак сам глава сільради Микола Дженжебір стверджує, що дорога побудована відповідно до проекту і знаходиться в пріоритеті в порівнянні з центральною вулицею Незалежності, що підлягає тільки ремонту. При цьому сам проект був зроблений безкоштовно, а новий асфальт - це тільки "поточний ремонт".

"Згідно з проектом побудована дорога і згідно з проектом встановлені знаки. Частину дороги зробила сільрада за свої кошти, щоб обійти безглуздий закон, що потрібно проект робити і платити гроші, яких у нас замало ... Ми зробили поточним ремонтом, а що робити?" - стверджує Дженжебір.

2_05Фото: "Чесно"

Крім дочки сільського голови, на цій же тупиковій вулиці, за словами місцевих жителів, живе київський суддя. Тепер же асфальтована дорога впирається в лісопосадку і залізничну колію.

За даними тендерних закупівель Прозоррокапітальний ремонт дороги по вул. Незалежності в с. Лебедин коштував 1 млн 58 тис грн. Підрядником вибрали фірму ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП" (39810010), до складу засновників якої входить АТ "Закритий недиверсифікованний венчурний корпоративний фонд" Ю.Ді.Джі "(40114225), кінцевим бенефіціаром якої є екс-дружина колишнього нардепа Віталія Борта Ольга Анатоліївна Борт.

Ви зараз переглядаєте новину "Дорога для дочки: під Києвом глава сільради заасфальтував тупикову вулицю за бюджетні гроші". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Чесно

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...