Великий переїзд: всі структури Київради і КМДА хочуть переселити в один будинок

11 Липня 2017, 01:30

У столиці хочуть оптимізувати розміщення всього адміністративного апарату

<p style="text-align: justify;">Всі структури Київради і КМДА хочуть зібрати в одній будівлі. Фото: Київрада</p>
Всі структури Київради і КМДА хочуть зібрати в одній будівлі. Фото: Київрада

Столична влада розглядає можливість розмістити всі структури Київради і Київської міськадміністрації в одній будівлі, повідомив під час брифінгу перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

"Мер поставив перед нами завдання оптимізувати розміщення всього адміністративного апарату. Зараз ми розсіяні по всьому місту, в підрозділи важко дістатися, це незручно. Структури займають різні, в тому числі старі і енергонеефективні будинки, в різних кінцях міста. Частина цих будинків знаходиться в привабливих районах, тому їх можна здавати в оренду, тобто Київ може заробити на цьому", – розповів Геннадій Пліс.

Він додав, що розміщення всіх структур КМДА і Київради дозволить заощадити бюджет і підвищить ефективність управління містом.

"Зараз ми починаємо працювати над пошуком рішення за єдиною будівлею. Звичайно, це приміщення може бути спроектоване, реконструйоване, збудоване і т.д", – сказав Геннадій Пліс.

Так, в даний час підписано відповідне розпорядження КМДА про початок вивчення концепції єдиної будівлі.

Ви зараз переглядаєте новину "Великий переїзд: всі структури Київради і КМДА хочуть переселити в один будинок". Інші Влада Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...