В "Охматдиті" не вистачає донорської крові

9 Листопада 2017, 11:43

Донорської крові потребують у всіх відділеннях лікарні, але найбільше вона потрібна маленьким пацієнтам після хіміотерапії


У національній дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит" бракує донорів крові – маленьких пацієнтів дуже багато, а резерви обмежені. На потреби дітей потрібно як мінімум втричі більше донорів.

Син Людмили Качур лікується в "Охматдиті" після рецидиву лімфоми. Після трансплантації кісткового мозку хлопчик потребує переливання крові двічі на тиждень, а переливання тромбоцитів – майже кожен день.

Знайти підходящу тромбоцитную масу непросто, до того ж здавати її можуть тільки чоловіки, які ведуть здоровий спосіб життя. Ігор Прокошин – донор уже майже два роки і заохочує інших, адже здоров'ю це не шкодить і, за його словами, немає ніякого дискомфорту після процедури.

Донорської крові потребують у всіх відділеннях лікарні, але найбільше вона потрібна маленьким пацієнтам після хіміотерапії.

У центрі служби крові "Охматдиту" кажуть, що для екстрених випадків кров в резерві є. При цьому вся система донорства в Україні тримається фактично на волонтерстві, ніякої державної програми немає. Тому в лікарні заохочують здавати кров всіх повнолітніх, хто має міцне здоров'я.

Для того, щоб донорської крові було достатньо, щодня її повинні здавати як мінімум 60 осіб. В "Охматдиті" всіх бажаючих добровольців чекають по буднях з 9 до 13 годин.

Ви зараз переглядаєте новину "В "Охматдиті" не вистачає донорської крові". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...