У київському парку пройшла акція для дітей з особливими потребами

19 Червня 2017, 19:41

За статистикою, таких малюків в столиці близько 11 тисяч

У київському парку Шевченка відбулася благодійна освітня акція "Такий як я". Організатори поставили за мету в ігровій формі для дорослих і дітей донести інформацію про такий інструмент соціальної допомоги і опіки, як соціальні послуги.

За офіційною статистикою в столиці налічується 156 тисяч людей з інвалідністю. А дітей з особливими потребами – близько 11 тисяч. Більшість з них веде відокремлений спосіб життя, вони слабо адаптовані до соціального середовища. Багато з них перебувають в інтернатах, відірвані від сімей і позитивних емоцій.

У той же час соціальні послуги, що надаються з дитинства, паралельно з, наприклад, раннім втручанням, можуть допомогти особливим діткам рости самостійними, впевненими в собі і своїх силах.

Під час свята в парку Шевченка особливі і звичайні діти мали можливість разом грати, спілкуватися між собою, малювати, ліпити, танцювати, а бажаючі могли навіть пройти міні-сеанс каністерапії – метод реабілітації з використанням спеціально навчених собак.

Ви зараз переглядаєте новину "У київському парку пройшла акція для дітей з особливими потребами". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...