У Києві зоозахисники пікетували виставку хутряних і шкіряних виробів

11 Листопада 2017, 17:33

Активісти вимагали припинити знущатися над тваринами заради шуб


Зоозахисники пікетували в Києві виставку хутряних і шкіряних виробів. Вони вимагали припинити продаж товарів, вироблених з тварин, і в кінці кінців зірвали ярмарок.

Активісти прийшли під стіни павільйону шкіряно-хутряної виставки в масках лисиць і з плакатами в руках. Скандують гасла проти вбивства тварин. Кажуть, зима наближається, тому попит на хутро і шкіряні вироби зростає.

Вже з перших хвилин акції виставка закривається. Поруч чергує охорона
.

"Когда мы подошли, выставку закрыли внутри, находятся люди, то есть зайти не могут и выйти соответственно тоже не могут", – говорит активистка Станислава Матвеева.

Поки активісти чекають, щоб до них вийшли представники виставки, Ольга з ноутбука показує, як знімають шкіру з ще живих тварин.

"На каждое животное препараты действую по-разному, и многие животные не успевают заснуть, и кожу сдирают живьем", – говорит активистка Ольга Иванова.

Пікетувальники також включають через рупор звуки звіриного крику на фермах.

"Мы демонстрируем звуки, которые записаны со зверофермы во время насилия над животными, потому что мы хотим показать правду, которая кроется за каждой шубой", – отметил активист Александр Кущ.

Активісти планують стояти до кінця дня, щоб жоден покупець не пройшов до виставки.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві зоозахисники пікетували виставку хутряних і шкіряних виробів". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...