У Києві пройде забіг для дівчат

4 Вересня 2017, 06:45

Рух транспорту по маршруту 17 вересня з 08:00 до 13:30 буде обмежено
 

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Фото</span> <span>з</span> <span>забігу</span> <span>в 2015 році</span></span></div>
</div>
Фото з забігу в 2015 році

У неділю, 17 вересня в Києві на Подолі відбудеться легкоатлетичний пробіг серед жінок "Біжи як дівчина" ("RUN LIKE A GIRL").

За інформацією організаторів, метою пробігу є популяризація бігових масових заходів для жінок, стимулювання жіночої аудиторії до бігу і досягнення особистих і спортивних цілей, а також пропаганда здорового способу життя та розвиток масового виду спорту
.

Програмою заходу передбачені дитячі забіги (на 100 метрів - діти до 7 років, на 500 метрів - діти 8-15 років), забіг для мам з колясками (100 метрів) і загальні забіги (на 3 і 6 кілометрів). З детальною програмою можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.
Забіги пройдуть за маршрутом Контрактова площа - вул. Петра Сагайдачного (розворот на перехресті вулиць Петра Сагайдачного та Ігоревської) - вул. Петра Сагайдачного - вул. Костянтинівська - Контрактова площа.

Рух усіх видів транспортних засобів за вказаним маршрутом 17 вересня з 08:00 до 13:30 буде обмежено.

Під час проведення заходу буде забезпечена охорона громадського порядку і чергування бригад швидкої медичної допомоги.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві пройде забіг для дівчат". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...