У Києві з'явилася галявина з незвичайними ялинками

13 Січня 2017, 15:47

Встановлено рекорд "Найбільша в Європі поляна handmade-ялинок"


<p>Фото: Сегодня</p>

<p>Фото: Сегодня</p>

<p>Фото: Сегодня</p>

<p>Фото: Сегодня</p>

<p>Фото: Сегодня</p>

<p>Фото: Сегодня</p>

<p>Фото: Сегодня</p>

<p>Фото: Сегодня</p>

У Києві з'явилася незвичайна галявина з штучними ялинками. Їх прикрасили діти зі столичних шкіл.

Спеціально для цього малюки зробили іграшки своїми руками, тож кожна ялинка – неповторна.

Напередодні Нового року помічники Санти привезли до шкіл заготовки – дерев'яні ялинки. Учні початкових класів повинні були прикрасити новорічне деревце своїми виробами. Після чого в зазначений час принести її до Маріїнського парку і передати ельфам – для участі в конкурсі. У підсумку, на галявині зібрали ялинки від понад сотні міських шкіл. Прикрашені дітьми новорічні деревця взяли участь в конкурсі на звання найкращої ялинки Європейської резиденції Санта Клауса.

Трохи пізніше організатори вибрали переможця. "Наша школа №271 посіла перше місце в конкурсі "Найкраща ялинка міста", а поляна дерев'яних ялинок увійшла до національного реєстру рекордів. Більше сотні штучних ялинок з унікальними іграшками, виготовленими власноруч!" – розповів тато однієї з учениць.

Також було встановлено рекорд "Найбільша в Європі поляна handmade-ялинок". А як приз малюки сходили з Санта Клаусом до кіно.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві з'явилася галявина з незвичайними ялинками". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...