У Києві муніципальні стражники отримали офіційні "корочки"

6 Липня 2017, 08:19

Дружинники патрулюватимуть райони з поліцією

<p style="text-align: justify;">Спецформа з шевронами. Фото: Київ оперативний</p>
Спецформа з шевронами. Фото: Київ оперативний

Дружинники "Муніципальної варти" (громадського формування для охорони порядку) нарешті отримали офіційні посвідчення в мерії. Колишні військові, а тепер муніципальні стражники вийшли на патрулювання вулиць ще наприкінці лютого. Тоді вони залучалися для охорони порядку в центрі Києва. За словами заступника голови Київської спілки ветеранів АТО Антона Колумбета, патрулюватимуть стражники в кожному районі з поліцією і самостійно.

"Ми погоджуємо всі графіки з поліцією. Наприклад, патрулювання пляжів Гідропарку може бути і без поліції", – говорить Колумбет. Обзавелися дружинники і формою кольору "койот" з відмітними шевронами "Муніципальна варта". А ось зброю (ні травмати, ні палиці) стражники поки що не застосовують. "Це питання ми поки теж ще обговорюємо з поліцією", – пояснює Колумбет.

Кияни створення громадського формування підтримують. "Муніципальна охорона потрібна і дасть свій результат. Тим людям, які нормально поводяться на вулиці, цієї охорони нема чого боятися, навпаки, вона буде їм на допомогу від тих порушників, які розгулюють вулицями міста", – пише киянин Леонід Гавіжа.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві муніципальні стражники отримали офіційні "корочки"". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Ірина Гінжул

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...