У Києві активісти замуровують бетоном відділення "Сбербанку Росії"

13 Березня 2017, 14:10

До відділення банку вийшли десятки людей, до яких приєдналися народні депутати Білецький і Петренко


<p>Фото: "Інформатор"</p>

<p>Фото: "Інформатор"</p>

<p>Фото: "Інформатор"</p>

<p>Фото: "Інформатор"</p>

<p>Фото: "Інформатор"</p>

<p>Фото: "Інформатор"</p>

<p>Фото: "Інформатор"</p>

<p>Фото: "Інформатор"</p>

 


Представники партії "Національний корпус" вирішили своїми силами боротися проти "дочки" російського "Сбербанку" в Україні за роботу банку з клієнтами з паспортами т.зв. "ДНР" та "ЛНР", повідомляє "Громадське".

"Якщо держава не може закрити російський банк, то це зробить громадськість. Кількість російських банків, які фінансують війну на Донбасі, тільки зростає", – сказав представник Корпусу Олександр Алфьоров.

В акції беруть участь "Правий сектор", а також до активістів приєдналися народні депутати Андрій Білецький та Олег Петренко.

d80979db67928ab0c55590042c7dada6Фото: "Громадське"

Активісти почали закладати будівельними блоками вхід і вікна відділення "Сбербанку Росії" з використанням бетону.

Під відділенням зібралися десятки людей з прапорами, які підтримують ініціативу "Національного корпусу".

Як повідомлялося 10 березня, активісти блокади Донбасу закликали українську владу і вжити відповідних заходів щодо "Сбербанку Росії" в Україні, або ж вони самі заблокують роботу банку по всій Україні.


Нагадаємо, як стало відомо 7 березня, російський "Сбербанк" погодився обслуговувати клієнтів з невизнаними світовою спільнотою і Україною "паспортами" т.зв. "ДНР" та "ЛНР".

У свою чергу, міністр внутрішніх справ Арсен Арсен Аваков різко розкритикував дії російського "Сбербанку". Він заявляв, що після цього банк не може працювати в Україні і закликав НБУ ввести санкції.

"Питання – скільки треба часу Національному банку України, щоб ввести санкції щодо "Сбербанку Росії", який працює в Україні? Вважаю за необхідне негайну реакцію НБУ. Сбербанк Росії повинен припинити свою роботу в Україні. Нехай насолоджуються "фінансовим раєм" за законами самопроголошених "ДНР" та "ЛНР", – написав Аваков.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві активісти замуровують бетоном відділення "Сбербанку Росії"". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...