З Хрещатика поступово йдуть активісти Майдану

12 Липня 2014, 09:53

Частина майданівців чекає, поки будуть виконані їхні вимоги

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Виїжджають</span> <span class="hps">з Майдану</span> <span class="hps">бійці</span> <span class="hps">3-ї і</span> <span class="hps">24</span><span>-ї</sp
Виїжджають з Майдану бійці 3-ї і 24-ї. Автор фото: Сергій Ніколаєв, "Сегодня"

Активісти Майдану почали залишати центр міста. Вчора про це заявила сотник 39-ї жіночої сотні Самооборони Майдану Анна Коваленко. "Кияни вже втомилися від заворушень в центрі, там потрібно наводити порядок. Ми займали приміщення в Українському домі та в уцілілої частини Будинку профспілок. Їдуть 35 осіб - наша сотня, до цього частина людей роз'їхалася по регіонах, а частина пішла воювати в зону АТО. Ми будемо і далі виконувати гуманітарну місію - допомагати армії і біженцям, які вимагають юридичної допомоги", - розповіла "Сегодня" Анна Коваленко.

Виїжджають з Майдану також бійці 3-ї і 24 сотні. "Залишилися тільки "безконтрольні" намети. Ними керують сотники, які отримали це звання, коли на Майдані свистіли кулі. Але зараз у столиці спокійно, і в сотників більше немає резону. Так що, коли людина говорить, що він сотник, це навіть смішно звучить", - говорить Коваленко. "Ми вже згорнули чотири намети біля Головпоштамту. Один повернули господарям, а решту - віддали солдатам в зону АТО і прикордонникам", - розповів "Сегодня" сотник 3-ї сотні Самооборони Майдану Олександр Ярощук. За його словами, з 160 чоловік в центрі залишилося тільки 35. "Решта воюють в зоні АТО. А ми будемо займатися гуманітарною допомогою військовим і охороняти будівлю четвертої вежі Київської фортеці - яку, за чутками, хочуть знести і забудувати висоткою", - говорить Ярощук.

Мер Києва Віталій
Кличко вже заявив, що Майдан розійдеться найближчим часом: "Я впевнений, що найближчим часом ми повинні переформатувати Майдан. Він повинен самовизначитися, а Київ - повертатися до нормального життя".

Але йти з центру міста мають намір не все. "Якщо сотник 39 сотні заявила про те, що вони йдуть, то щасливої їй дороги! Але ми не збираємося залишати Майдан - оскільки не покараний жоден бандит у формі "Беркута", який розстрілював наших хлопців, жоден суддя, який судив наших активістів! Безкарними залишилися всі ті, хто керували ними з Банкової і з парламенту. Це лігво з 450 павуків-депутатів, які приватизували свої крісла, потрібно "переформатувати". І ми збираємося згортати Майдан, поки не будуть виконані всі наші вимоги. Крім того, ми будемо оголошувати повну мобілізацію і стягувати сюди людей з усієї України. Коли? Час покаже. Якщо нас не почують на Банковій, то ми голосно прийдемо до них гості ї", - заявив "Сегодня" Олег Великий, начальник служби безпеки Майдану.

Ви зараз переглядаєте новину "З Хрещатика поступово йдуть активісти Майдану". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...