Особлива мода: в Києві відбувся показ з моделями в інвалідних колясках і вагітними жінками

20 Березня 2017, 12:45

Дизайнер розробила зручний і красивий одяг для жінок з особливостями фігури


Мода без обмежень: моделі від 3 до 80 років на подіумі. Серед них – майбутня мама і дівчина в колясці. Найяскравіша модель на показі – 79-річна Неля Михайлівна. Гарний одяг і увагу публіки любить змолоду.

"Я задоволена, щаслива, що познайомилася ще і з цим світом, я мріяла колись стати артисткою, але склалася доля по-іншому. Завжди вірила в мрію, хоч життя і важке була, але, набираючи висоту, всього досягла, чого змогла", – ділиться Неля Чередниченко, учасниця показу.

Тетяна – домогосподарка, мама двох дітей. Участь у показі приймає разом зі старшою дочкою. Щоб ходити по подіуму – настрій важливіший за розміри, переконує жінка. "Жінка – це королева завжди, незважаючи на вік. Не дивіться на обсяги талії, ми завжди прекрасні", – говорить вона.

Модному одязі також зрадіють люди з особливими потребами. У магазинах для таких, як Юлія, вибір невеликий. "Ми теж хочемо виглядати добре. Мені дуже складно часом вибрати одяг, який був б максимально зручною для мене", – розповіла Юлія Ресенчук, учасниця показу.

Зручні сукні для дівчат з різними типами статури поступово з'являються в колекціях українських дизайнерів. "На подіумі задіється тільки певний типаж людей, хотілося внести красу і різноманітність, показати різних людей, з ким я можу працювати", – говорить Тетяна Шилам, дизайнер.

Тетяна сподівається, що з часом все більше її колег створюватимуть одяг для особливих клієнток.

Ви зараз переглядаєте новину "Особлива мода: в Києві відбувся показ з моделями в інвалідних колясках і вагітними жінками". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...