Котячий будинок: столичний зоопарк прихистив бродячих котів

5 Листопада 2017, 00:24

Волонтери хочуть встигнути до зимових морозів, щоб врятувати якомога більше бездомних тварин


На території Київського зоопарку волонтери облаштовують будиночки для бродячих котів. Хочуть встигнути до зимових морозів, щоб врятувати якомога більше бездомних тварин.

Тричі в день Ангеліна годує сімдесят котів. Волонтерка тримає їх на території столичного зоопарку. Тут місцева влада виділила клаптик землі для притулку бродячим котам. Але умов для утримання такої кількості тварин - практично ніяких. І половині вихованців в холоду ховатися буде ніде. Тому волонтери і майструють будиночки для пухнастих
.

Щоб змайструвати такий котячий будиночок йде приблизно два дні. Тварині не буде в ньому холодно навіть при температурі 15 градусів.

Будиночки збивають зі старих дощок. Утеплюють всім, що під рукою - пінопластом, сіном, старим одягом і ковдрами.

Гроші на матеріали для облаштування котячого містечка шукати не легко. За рахунок меценатів побудували 4-х метровий вольєр. Тварини - можуть вільно гуляти на свіжому повітрі, а від дощу або холоду - сховатися в будиночку.

Котяче містечко знаходиться на задвірках зоопрака. Але волонтери сподіваються, що відвідувачі будуть приходити і до них.

На пухнастих можна не тільки подивитися. Але і потримати на руках. І навіть забрати вподобане кошеня додому.

Ви зараз переглядаєте новину "Котячий будинок: столичний зоопарк прихистив бродячих котів". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...