Київський мандрівник з дружиною проїхав на мотоциклі 29 країн за 90 днів

3 Квітня 2017, 12:46

Сергій Малик шукав в Європі історії успішних українців

Київський мандрівник з дружиною проїхав на мотоциклі 29 країн за 90 днів

Київський автогонщик і волонтер Сергій Малик проїхав 29 країн за 90 днів. Подорожував з дружиною на мотоциклі – щоб відшукати в Європі історії успішних українців і надихнути інших.

На своєму залізному коні з коханою дружиною Сергій Малик проїхав 32 тисячі кілометрів. Перезнайомився з сотнями земляків. Хотів показати: українці в Європі – не тільки заробітчани, а й медики, вчителі, політики.

"Немає жодної європейської країни, де б українці не приклалися до політики, до збереження цінностей країни, в Парижі стоїть пам'ятник Сірко, поставлений при Де Голля", – сказав президент Київського міського автомотоклубу Сергій Малик.

Сергій з дружиною витримали годинник перевірок на митниці, долали поломки транспорту, щоб знайти співвітчизників по всій Європі.

За три місяці Сергій зняв терабайти відео і тисячі героїв, планує зробити фільм про подорож. А потім планує підкорити Північну і Південну Америку.

Ви зараз переглядаєте новину "Київський мандрівник з дружиною проїхав на мотоциклі 29 країн за 90 днів". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загрузка...