Київські художниці створюють ароматні картини

11 Липня 2017, 14:28

Замість фарб використовують розчинну або заварну каву


Картини з ароматом кави: київська художниця малює картини без акварелі, олії або олівців. Дівчина озброїлася декількома чашечками розчинної кави і пензлями.

Гарячу ароматну каву Альона старанно перемішує пензлем. Це не ранковий ритуал пробудження, а підготовка до улюбленого заняття – написання картин. "Звичайно, краще – це розчинна кава, тому що заварна, мелена вона має осад і дуже важко з ним в роботі", – говорить художниця Олена Брем.

Ескіз олівцем, решта – кава. А щоб робота не "попливла", художниця, крім традиційних пензлів користується в роботі і великими – малярними. Художників, які вміють писати кавою в Україні – ледве набереться кілька десятків. Тому жінка охоче влаштовує майстер-класи в київській студії живопису.

На столі – три склянки з ароматним напоєм – кожен різної консистенції, для різних відтінків. Світлий – для фону, темний – для деталей. Легкий рух пензля – і з листа дивиться хитра кішка. Або смішне совеня. "Мені, звичайно, звичніше, як малюю я, тому що фарби іншої текстури. З кавою звичайно трошки складніше, тому що з нею потрібно довше погратися", – пояснює художниця Анна Агєєва.

"Звичайно, це нові емоції, мало того, що ти можеш випити кави, так ти можеш нею намалювати, відчути зовсім інші емоції", – говорить художниця Лариса Погорєлова.

Для найпростішої роботи досить трьох шарів кави і 10 хвилин роботи. Вже найближчим часом Олена мріє організувати персональну виставку "кавових" картин, а поки ж відбирає кращі і малює нові.

Ви зараз переглядаєте новину "Київські художниці створюють ароматні картини". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...