Кияни хочуть заборонити використання тварин для жебракування

2 Липня 2017, 19:40

Електронна петиція зареєстрована на спеціальному сайті

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Кияни</span> <span>пропонують</span> <span>заборонити</span> <span>використання</span> <span>тварин</span> <span>для</s
Кияни пропонують заборонити використання тварин для

Кияни пропонують заборонити використання тварин для жебракування у всіх громадських місцях. Про це йдеться в тексті відповідної петиції, зареєстрованої на сайті електронних петицій.

У разі порушення заборони автор петиції Яніна Ренк пропонує застосовувати адміністративне покарання (штраф) і примусове вилучення тварин, які знаходяться в незадовільному стані здоров'я, якщо є підозра, що вони знаходяться під впливом токсичних речовин, якщо особа не має документів на тварину, немає доступу до води, їжі і немає умов для фізичних потреб, якщо тварини обмежені в пересуванні і при будь-яких інших ознаках жорстокого поводження з тваринами і відсутності нормальних умов утримання тварин.

"Собак, кішок, цуценят, кошенят та інших тварин в виснаженому стані, постійно сплячих, обмежених в пересуванні, без доступу до води та їжі, хворих і поранених нещадно експлуатують шахраї. Зашморги на шиї тварин, введення тварин у сонний стан різними токсичними речовинами, в тому числі мається на увазі накачування алкоголем, що є смертельною отрутою для тварин, знущання з використанням фізичної сили і багато інших страшних речей мають місце в білий день прямо на очах перехожих. Часто ці тварини просто вкрадені або необачно влаштовані в "добрі руки", а також їх беруть на Пташиному ринку і відловлюють на вулицях, а коли тварина вже доведена до смерті або до напівсмерті, то її викидають і беруть іншу. Живуть такі тварини зовсім недовго, якщо ніхто вчасно не врятує", – йдеться в тексті петиції.

Ознайомитися з повним текстом петиції і проголосувати за неї можна за
посиланням.

Станом на 19.40 2 липня, петиція набрала 1532 підписи. Для того, щоб виконанням петиції зайнялася Київрада, її повинні підтримати ще 8468 осіб протягом наступних 77 днів.

Напомним, как ранее писала "Сегодня", за жорстоке поводження з тваринами шкуродерів і догхантерів будуть карати штрафом в 8500 грн чи саджати до в'язниці на 8 років. Верховна Рада прийняла закон, який посилює адміністративну та кримінальну відповідальність за знущання над тваринами.

Ви зараз переглядаєте новину "Кияни хочуть заборонити використання тварин для жебракування". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...