Фотоконкурс "Усмішки київських малюків": Богданчик обожнює розглядати голубів і зустрічати тата з роботи

13 Вересня 2016, 02:18

Малюкові вже 8 місяців

<p style="text-align: justify;"><span>Бося любить дивитися на котиків та собачок і навчився голосно говорити «Гав!»</span></p>
Бося любить дивитися на котиків та собачок і навчився голосно говорити «Гав!»

"Всім привіт від нашого усміхненого богатиря — Богданчика Койнаша. Ми найщасливіші батьки на світі! Нашому щастю вже виповнилося вісім місяців. Ми маємо 74 см зросту і 9 кг ваги. Бося любить дивитися на котиків та собачок і навчився голосно говорити "Гав!". Ще він обожнює розглядати голубів, які ходять біля його коляски. Він вже вміє швидко повзати, стрибати на м’ячику і рвати листочки з дерев, а потім з цікавістю їх розглядати. Можливо, росте майбутній ботанік! Але найбільше на світі наш малюк любить зустрічати тата з роботи і сидіти у нього в машині, розглядаючи прилади", — розповідає мама хлопчика Тетяна.

6_07

Діліться усмішкою свого малюка. Надсилайте на адресу a.maruschak@segodnya.ua фото дитини до 3-х років, напишіть її ім'я, прізвище, зріст, вагу, особливості характеру і звички. Найкращі фотографії будуть опубліковані.

Ви зараз переглядаєте новину "Фотоконкурс "Усмішки київських малюків": Богданчик обожнює розглядати голубів і зустрічати тата з роботи". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...