Пряма трансляція Великодніх богослужінь з Ватикану та Києва

16 Квітня 2017, 13:40

Цього року християни всього світу відзначають свято Воскресіння Христового одночасно - в неділю, 16 квітня

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Опівночі</span> <span>глядачі</span> <span>побачать</span> <span>пряму</span> <span>трансляцію</span> <span>Великодньог
Опівночі глядачі побачать пряму трансляцію Великодньог

Телеканал UA: Перший показує пряму трансляцію Великодніх богослужінь з кафедральних соборів Ватикану та Києва.

"У цьому році християни всього світу відзначають свято Воскресіння Христового одночасно - в неділю, 16 квітня
", -  повідомляє сайт телеканалу.

Опівночі глядачі побачать пряму трансляцію Великоднього богослужіння у Володимирському соборі. Глядачі аналогового мовлення UA: Перший приєднаються до перегляду трансляції о 01:20, оскільки ТРК "Ера", якій належить ліцензія на аналогове мовлення в проміжку часу з 23:00 до 1:19, забезпечуватиме власне освітлення святкувань.


О 02:10 глядачі UA: Перший побачать трансляцію святкового богослужіння в Церкві Святого Миколая Набережного (УАПЦ), а о 3:35 матимуть змогу долучитися до віруючих на всеношній в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі (УПЦ).


Разом з прихожанами Української греко-католицької церкви о п'ятій ранку наші глядачі приєднаються до святкового богослужіння в Храмі Воскресіння Христового.

А в неділю, 16 квітня, з 11:10 до 13:35 глядачі UA: Перший зможуть побачити Урочисте Великоднє Богослужіння і Великоднє Вітання і Апостольське Благословення "Urbi et Orbi" Святішого Отця Франциска з площі Святого Петра у Римі.


Відзначається також, що онлайн-трансляція Великодніх богослужінь буде доступна на сайті телеканалу і в YouTube.

Ви зараз переглядаєте новину "Пряма трансляція Великодніх богослужінь з Ватикану та Києва". Інші Люди Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...