У Києві зафіксували рекордно теплу ніч

6 Січня 2018, 14:57

Зараз температура по кліматичної нормі відповідає кінця жовтня

 

<p style="text-align: justify;">Січень Києві видався незвично теплим</p>
Січень Києві видався незвично теплим. Автор фото: Олександр Яремчук, "Сегодня"

4 січня в Києві спостерігалася тепла ніч з 1881 року.

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, стовпчик термометра не опустився нижче 3,5 ° С. Це на 1,1 ° С вище попереднього історичного значення температури для цієї дати, зареєстроване ще в 1920 році. Така температура по кліматичної нормі відповідає кінцю жовтня.

Нагадаємо, кінець грудня теж тішив киян температурними рекордами.

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, 26 грудня в столиці спостерігалася найтепліша ніч з 1881 року. Стовпчик термометра не опустився нижче 3,1 ° С, що на 0,3 ° С вище попереднього історичного значення температури для цієї дати, зареєстрованого в позаминулому році.

Така температура повітря перевищує кліматичну норму на вісім градусів і відповідає звичній погоді для кінця жовтня.

Також ми повідомляли, що в Києві в середині грудня було встановлено перший температурний рекорд цієї зими. За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, середньодобова температура в Києві 16 грудня склала + 6,1 °С.

Раніше в Центральній геофізичній обсерваторії ім. Б. Срезневського підбили погодні підсумки минулої осені. Середня температура повітря восени склала + 9,4 °С, що на 1,4 °С вище за кліматичну норму.

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...