ФОТОФАКТ. У Києві в музеї знайшли "смс з минулого": записці понад 100 років

15 Лютого 2018, 12:17

Послання на дереві датоване 1900 роком

 

<p style="text-align: justify;">"Записка" з минулого. Фото: facebook.com/namu.museum</p>
"Записка" з минулого. Фото: facebook.com/namu.museum

У Національному художньому музеї, який знаходиться в центрі столиці на вул. Грушевського, 6, розповіли про унікальну знахідку – "смс з минулого".

"Коли реставратори з Київського міжобласного спеціального науково-реставраційного проектно-виробничого товариства знімали бронзові морди левів з наших історичних дверей, під одним з левів знайшли дерев'яну "записку", – повідомили в музеї. За словами співробітників, на невеликому клаптику дерева з одного боку написано "Іюня 25-го 1900 року столяра Семен' Антонов', Олексій Антонов', Яков' Р..ди..". На зворотному – "Архітектор' Городецький Владіслав'".

"Тепер ми знаємо імена ще трьох осіб, які в 1900 році працювали на будівництві музею. На одну білу пляму стало менше. Друзі, пишіть записки в майбутнє, їх обов'язково прочитають адресати. І ходіть в музеї – покататися на машині часу!", – написали на сторінці музею в Facebook.

Нагадаємо, в 2017 році розкрили 50-річну капсулу часу на заводі "Арсенал". Автори послання були впевнені, що в майбутньому на всій планеті восторжествує комунізм.

Раніше в місті Луїсвілль (штат Кентуккі, США) вчені розкрили капсулу часу  - ящик, в який в 1895 році були поміщені, зокрема, сигари Джефферсона Девіса, президента Конфедеративних Штатів Америки, і валюта цієї держави, яка припинила своє існування.

Автор:

Наталя Мамчур

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...