У Києві оголосять конкурс на новий символ столиці: переможцю обіцяють 100 тисяч гривень

4 Лютого 2018, 05:50

Мета туристичного талісмана - популяризувати місто та залучати гостей з-за кордону.

<p style="text-align: justify;">Фото: pixabay.com</p>
Фото: pixabay.com

Київський торт, каштани або котлета по-київськи. Конкурс на новий символ столиці оголошує мерія. І готова викласти за оригінальну ідею 100 тисяч гривень. Мета туристичного талісмана – популяризувати місто та залучати гостей з-за кордону. Символ будуть друкувати на листівках, футболках, м'ячах і брелоках. Поборотися за приз може кожен.

Вже через 4 місяці тут – на головній арені країни – Олімпійському зустрінуться дві найсильніші футбольні команди Європи.

Столиця довго боролася за право провести фінал Ліги чемпіонів. І тепер міська влада хоче, щоб на вулицях Києва туристів зустрічав талісман міста. Про нього думали давно. І ось привід вирішили вибрати саме до матчу світового масштабу. Навіть оголосили конкурс. І чималу винагороду
.


Ми вирішили з'ясувати у істориків - що повинно стати талісманом для півторатисячолітня Києва. Виявляється, навіть вони задаються цим питанням.

Арсеній Фінберг знає Київ, як свої п'ять пальців. Заробляє на життя екскурсіями по старих вуличках Подолу. Але і він не може вибрати один з відомих символів – Софія, Лавра, архістратиг Михаїл, пам'ятники Хмельницькому або засновникам Києва.

Екскурсовод Юлія Бевзенко пропонує не зациклюватися на древній історії. І не боятися експериментів. Символом столиці, на її думку, може бути навіть котлета по-київськи. Бронзовий пам'ятник столичному делікатесу недавно встановили в центрі міста.

Такі пам'ятники Юлія хоче встановити по всьому Києву – київським торту, або знаменитій Київській перепічці.

Але, на жаль, нічого з цього не може бути офіційним талісманом. Тому що неживі предмети. Так само, як і київські каштани.

У мерії вже визначилися – це повинна бути якась тваринка. Щоб привітно зустрічала гостей. Ідеї киян і туристів – найрізноманітніші: орел, панда, єнот, кішка.

Свій варіант талісмана столиці можна намалювати і відправити на конкурс вже через місяць. Взяти участь зможе кожен, хто хоч раз тримав у руці олівець.

Читайте також
, як проходить реставрація Андріївської церкви.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...