Нові подробиці київських посилок для Джека Горобця і Нестора Махно

5 Грудня 2017, 20:05

Митники не виключають, що хтось перевіряв їхню пильність, відпрацьовуючи хитру схему

<p style="text-align: justify;">Фото: itc.ua</p>
Фото: itc.ua

Історія з курйозними посилками, які недавно виявили на київській митниці і були адресовані Джеку Горобцю, Тому Сойеру та іншим вигаданим персонажам, обростає новими подробицями.

Через тиждень після надходження цих посилок митники кажуть, що їх перевіряли: "Ми не виключаємо, що посилки були своєрідним тестом. Якби посилки пройшли контроль, то напевно хтось би підняв скандал".

На думку екс-глави митниці Ігоря Лікарчука, відправник міг тестувати реакцію митників, щоб, можливо, відправити більшу партію електроніки, вказавши вигадані імена.

"Відправник міг перевіряти реакцію митників на вигадані імена, можливо, готуючись до відправки великої партії товару", – вважає він.

Посилки з технікою досі ніхто не шукає.

Митники додають, що все-таки намагаються встановити, хто є організатором такої схеми і які саме цілі переслідував.

Нагадаємо, Міністерство фінансів взялося за детінізацію ринку поштових пересилань. Для цього напишуть окремий законопроект, який незабаром представлять громадськості і ринку. І хоч фінальна редакція документа поки знаходиться на розгляді Кабміну, Мінфін вже озвучив основні тези свого законопроекту.

Держава дозволяє українцям замовляти за кордоном товари на суму не більше 150 євро без додаткових податкових платежів. Ліміт, навколо якого розгоралося чимало скандалів, чіпати не стали. Зате чиновники запропонували обмежити кількість таких безмитних покупок трьома на місяць.

Автор:

Ігор Сєров

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...