Голосієво, Академмістечко та Святошино – експерт назвав популярні райони Києва для оренди житла

11 Червня 2018, 05:40

У Голосіївському районі середня ціна оренди однокімнатної квартири становить 7 тис. грн

<p style="text-align: justify;">Про винаймання житла найкраще подбати до початку серпня, коли зростуть ціни на нерухомість. Фото: Даниїл Павлов</p>
Про винаймання житла найкраще подбати до початку серпня, коли зростуть ціни на нерухомість. Фото: Даниїл Павлов

Початок літа – це традиційне затишшя на ринку оренди нерухомості. Зате вже в кінці липня і в серпні, коли студенти починають з'їжджатися на навчання і шукати собі житло, знайти хорошу квартиру за прийнятною ціною стає все складніше. Якщо мова йде про іногородніх студентів, які будуть шукати собі житло, вони навряд чи будуть відштовхуватися від зручності того чи іншого району, тому намагаються оселитися ближче до свого навчального закладу.

Багато вузів в Києві розмістилося в Подільському районі, але через його дорожнечу житло там знімати не по кишені, тому найчастіше студенти обирають для життя дешевший і довколишній Святошинський район
.

"Среди студентов наибольшей популярностью пользуются районы, приближенные к их учебным заведениям. Потому что самые дешевые квартиры – это, безусловно, самые отдаленные районы. Троещина, Борщаговка, старая Дарница – такие районы, которые отдалены от метро", – говорит Эдуард Бразас и добавляет, что студенты пытаются найти варианты поближе к своим вузам, несмотря на то, что это получается дороже, нежели жизнь в отдаленных районах столицы.

Ріелтор також розповідає, що дуже популярний район зараз - це Голосієво, а також Академмістечко і Святошино. Там знаходяться віддалені станції метро, але райони досить зручні, з добре розвиненою інфраструктурою, тому ціни там вище, ніж на околицях міста з поганими транспортними розв'язками.

До речі, Голосіївський район вважається одним з найдорожчих для життя. У цьому рейтингу цілком очікувано лідирує Печерський район, де за одну кімнату в квартирі доведеться заплатити близько 3 тис. грн, однокімнатна квартира коштуватиме близько 6 тис. грн, а дво-, трикімнатні обійдуться приблизно в 15 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У Голосіївському районі ситуація трохи краще, але знімати там житло теж недешево. Однушка буде коштувати навіть дорожче, ніж в елітному Печерську - 7 тис. грн, двокімнатна - 12 тис. грн, а трійка - 15 тис. грн.

"Самыми дорогими районами оказались Голосеевский и Печерский. И хотя это традиционный статус Печерского района, цены на однокомнатные квартиры там все же упали за год на 31%. Трешки также потеряли 11% своей цены. Двухкомнатные же наоборот выросли в стоимости на 17%", – рассказывают аналитики портала OLX.

Не відстає і Шевченківський район, кімната там коштує 2750 грн, однушка - близько 6 тис., а двокімнатна - 10 тис. грн. Такі ціни тут через зручне розташування району та відмінну інфраструктуру. Тут багато станцій метро, а сам район називають одним з найзеленіших і комфортних. Правда Шевченківський все одно страждає від постійних заторів, особливо в районі площі Перемоги і однойменного проспекту.

Слідом за цінами йде Дарницький район, незважаючи на те, що він розташувався на лівому березі столиці, де житло істотно дешевше. Однокімнатна квартира тут коштує 7 тис. грн, двокімнатна - 10 тис. грн, а трикімнатна - трохи більше 13 тис. грн.

Детально про те, в якому районі Києва найкраще знімати житло, читайте в матеріалі сайту
"Сегодня": Оренда житла в Києві: якой район вибрати

Автор:

Анастасія Іщенко

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...