Головна ялинка країни в'їжджає до Києва, її зустрінуть під бій барабанів

5 Грудня 2017, 09:59

При транспортуванні хвоя від ялинки зачепила електродроти


<p>Ялинку привезли до Києва. Фото: facebook.com/FolkUkraine</p>

<p>Ялинку привезли до Києва. Фото: facebook.com/FolkUkraine</p>

<p>Ялинку привезли до Києва. Фото: facebook.com/FolkUkraine</p>

Доставка до столиці головної новорічної ялинки країни не обійшлася без пригод. З лісництва в Івано-Франківській області ялицю, якій 90 років, мали доставити до Києва вранці 3 грудня, але цьому завадили снігопади.

"Ми зараз вже на під'їзді до Києва, о 12:00 будемо на Софійській площі. Дорога складна, все занесло снігом ... Наша ялинка велика. Вантажівка, яка її везе, займає дві з половиною смуги дороги, і ми їдемо дуже повільно. Нас зустріне машина, обладнана динаміками, з яких звучатимуть українські пісні. Так її і завеземо під народні мелодії на Софійську площу, де ялинку зустрінуть під бій барабанів. Відразу ж приступимо до її встановлення і прикрашання", – розповів "Сегодня" Ігор Добруцький, організатор новорічного свята на Софійській площі.

Він додає, що при транспортуванні хвоя від ялинки зачепила електродроти в одному з сіл. Їх уже полагодили.

Нагадаємо, головну новорічну ялинку столиці прикрасять 3,6 км неонових гірлянд, а за ялинкою буде створена особлива інсталяція – амфітеатр під казковим "зоряним небом" з 33 км гірлянд. Щодня ялинка світитиметься різними кольорами, а в новорічну ніч заграє всіма барвами одночасно.

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...