Дитячі садки Києва: коли потрібно приводити і забирати дитину

8 Лютого 2018, 17:09

Через батьків, що спізнюються, вихователі не можуть піти додому

Дитячі садки Києва: коли потрібно приводити і забирати дитину
Автор фото: Григорій Салай, "Сегодня"

У Києві більшість дитячих садків працюють з 7:00 до 19:00. Є такі, що працюють з 7:30 до 19:30. Але, якщо батьки не встигають забрати дитину вчасно – їх дочекаються, але через такі запізнення вихователі змушені проводити на роботі більше часу, ніж належить.

"Увечері, на жаль, вихователі є певними заручниками: є батьки, які приходять за дитиною о восьмій. Буває, що потрапили в пробку, або щось трапилося, ми всі розуміємо. Але є люди, які і не намагаються прийти раніше", – розповіла "Сегодня" завідувачка одного з дитячих садків столиці.

В очікуванні батьків, вихователі не можуть піти додому, і, хоча їх робочий день закінчився о сьомій, вони повинні сидіти і чекати, поки не віддадуть дитину батькам.

"Є багато теорій про те, що можна викликати правоохоронців, відвести дитину в дитячу кімнату поліції, викликати соціальну службу – це все вигадки: вихователь з дитиною не має права піти з території садка", – пояснює педагог.

Також в Києві є дитсадки, де діти можуть перебувати цілодобово, як в інтернаті.

"Це садки санаторного типу, там вихователі з нянями залишаються на ніч. Дітей туди можна влаштувати, на вихідні їх забирають додому, але потрапити туди складніше – їх просто набагато менше, не більше 20", – розповіла нам завідувачка.

Подробиці читайте в матеріалі "Сегодня" - Дитячі садочки Києва: всі секрети і особливості. Частина перша.

Автор:

Людмила Князьська-Ханова

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...