Питання чиновнику: як в Києві боротися з розриттям після ремонту

10 Жовтня 2016, 08:13

Після ремонту труб комунальники іноді "забувають" закрити яму

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Після</span> <span>ремонту</span> <span>труб</span> <span>дороги</span> <span>не завжди</span> <span>в</span> <span>порядку</span></span></p>
Після ремонту труб дороги не завжди в порядку. Автор фото: Юрій Кузнєцов, "Сегодня"

На Оболонському проспекті, 5, вже тривалий час біля будинку ніхто не зариває ями після ремонту труб. Через це до під'їзду не може під'їхати "швидка", а в будинку живуть люди, які часто потребують допомоги лікарів, скаржаться місцеві жителі.

"Зараз дійсно є велика проблема з розриттям після ремонту підземних комунікацій в місті. Справа в тому, що у компанії, відповідальної за ремонт підземних комунікацій і подальший благоустрій територій, арештовано рахунки. Вони не можуть розрахуватися за благоустрій розритих ділянок. Сподіваємося, що найближчим часом питання з їхніми рахунками вирішиться, і все розриття, а їх в столиці вже налічується близько 600, будуть ліквідовані", – розповів Дмитро Білоцерківець, радник мера Києва.

За словами Білоцерківця, якщо компанія не зможе розібратися зі своїми фінансовими труднощами, то міська влада буде змушена переглянути бюджет столиці, адже на ці роботи гроші раніше не передбачалися. "Але в будь-якому випадку найближчим часом питання з розриттями, звичайно ж, вирішиться. Жителі столиці також можуть повідомити про розриття після ремонту підземних комунікацій до Контактного центру КМДА за телефоном 15-51", – підсумував чиновник.

Ви зараз переглядаєте новину "Питання чиновнику: як в Києві боротися з розриттям після ремонту". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Кириченко Леся

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування