Замість "вторинки" кияни почали активніше купувати житло в новобудовах

20 Червня 2014, 11:59

Експерти прогнозують, що ціни на квартири до осені рости не будуть

<p style="text-align: justify;">Останнім часом попит на житло серед українців активізувався</p>
Останнім часом попит на житло серед українців активізувався. Автор фото: Анастасія Іскрицька, "Сегодня"

На сьогоднішній день тенденцією ринку в Києві є підвищення попиту на житло в новобудовах, тоді як раніше кияни віддавали перевагу "вторинці". За словами президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра, останнім часом попит на житло в новобудовах майже вдвічі перевищує "вторинку". Про це повідомляє УНН.

"Сьогодні в роботі ми маємо 49 ділянок, і це, перш за все, 8 тис. інвесторів, які сьогодні повірили в Холдинг, і вклали свої кошти в будівництво. І ми не маємо ніякого права зупинитися хоча б на секунду, когось підвести, або зробити якісь кроки, які б спонукали людей думати, що вони щось зробили не правильно. Хочу підкреслити, що ми повністю виконаємо свої зобов'язання, до кінця. Не підведемо ні в якому разі, жодного інвестора", – говорить Кушнір.

В цей же час, за словами експерта Сергія Костецького, останнім часом попит на житло серед українців дещо активізувався в порівнянні з попередніми місяцями поточного року.

"Якщо говорити про попит, то його мінімальний пік був у березні, тоді він настільки сильно впав вперше за останні 20 років. Такої невеликої кількості угод ні на первинному, ні на вторинному ринку нерухомості України не було. У квітні-травні ситуація почала змінюватися, кількість угод почала зростати, і станом на сьогодні все більш-менш стабілізувалося, кількість угод почала зростати", – зазначає Костецький.

Що стосується вартості житла в столиці, то до кінця літа особливого росту не буде. За прогнозами президента Асоціації фахівців з нерухомості Сергія Злидня, серйозних змін на ринку нерухомості до кінця літа очікувати не варто, тільки з початком осені ринок дещо пожвавиться. Ціна квадратного метра залишиться такою ж, але збільшиться кількість транзакцій.

"Якщо кількість угод зросте серйозно, і ринок насититься, тоді можна буде вже говорити про зміну ціни. До кінця цього року ми не прогнозуємо такого насичення", – підкреслив Злидень.

Нагадаємо, раніше, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман заявив, що тарифи на воду і опалення в Україні можуть зрости у всіх регіонах. У деяких регіонах підвищення має скласти 50% і вище.

Ви зараз переглядаєте новину "Замість "вторинки" кияни почали активніше купувати житло в новобудовах". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...