ФОТОФАКТ. У київських будинках стали прикрашати кнопки для виклику ліфтів

11 Вересня 2017, 15:28

Кияни зазначають, що рамочку з кнопкою легко можуть зірвати місцеві вандали

<p style="text-align: justify;">Рамка навкола кнопки. Фото: Андрій Мазур</p>
Рамка навкола кнопки. Фото: Андрій Мазур

У деяких будинках в Шевченківському районі Києва почали оновлювати кнопки для виклику ліфтів.

"Раніше у нас була стара кнопка. Тепер її оновили, але конструкція в рамочці викликає у мене, як у людини з інженерним мисленням, питання. Рамочка з кнопкою встановлена так, що її легко можуть зірвати місцеві вандали. І незрозуміло, навіщо кнопку взяли в рамку. Там намальовані діти, які тримаються за руки, і написано: "Якщо любиш Київ, натискай тут!", а під кнопкою додано: "Зробимо місто чистішим разом", – повідомив нам киянин Андрій.

21584738_10208359667984108_1163835300_n_01

Фото: Андрій Мазур

Як виявилося, кнопки для виклику ліфтів змінює приватна компанія. "Так це наш проект. Ми змінюємо згорілі кнопки за викликом ліфтів в будинках Шевченківського, Голосіївського, Деснянського та Дарницького районів. За кілька місяців вже замінили більше тисячі кнопок, які підпалили хулігани. Ми закликаємо не тільки разом робити чистіше місто, але ще і своєчасно платити за комунальні послуги, займатися роздільним збором сміття. Деякі оголошення несуть рекламний характер, наприклад, з доставки питної води", – повідомив нам представник компанії.

Він зазначає, що телефони аварійних служб ліфтових компаній вони не публікують, оскільки їх телефони є в кабінах або вони вказані біля входу в ліфт.

Ви зараз переглядаєте новину "ФОТОФАКТ. У київських будинках стали прикрашати кнопки для виклику ліфтів". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...